Soustružník cnc - frézař cnc Jablonec nad Nisou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vedlejší 88, Jablonec nad Nisou, Liberecký

Společnost UNITHERM, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních fréz.

Popis pracovní pozice

Soustružník CNC - frézař CNC - práce v kovovýrobě- na soustruhu, fréze
Hlásit se telefonicky, nebo na email

Kontakt

Unitherm, s.r.o.Kontaktní osoba:
Jan Lána, +420 777 792 209, lana@unitherm.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Unitherm, s.r.o. (IČO 14868679), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.