Zásobovač - pomocný stavební dělník Uherský Brod

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bajovec 448, Uherský Brod, Zlínský

Společnost HS Stavby s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných).

Popis pracovní pozice

ŘP "B", nakládka, doprava a vykládka staveb. materiálu, pomocné stavební práce (Uh. Brod, Uh. Hradiště)

Kontakt

HS Stavby s.r.o.Kontaktní osoba:
Hasoň, +420 602 566 631, hason.stavinvest@seznam.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) HS Stavby s.r.o. (IČO 29258006), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.