It specialista

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost NWT a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha
Kontakt: Stiborová Lucie, tel.: 570570264, e-mail: lucie.stiborova@nwt.cz, tel. kontakt Po - Pá 8:00 - 15:00hod.
Kvalifikační požadavky:

" Min, SŠ vzdělání s maturitou
" Praxe v oboru výhodou
" Zájem o oblast informačních technologií, analytické myšlení
" Znalost Windows 7, 8, 8.1, konfigurace aktivních prvků
" Znalost základní správy Windows Server 2012, AD, DNS, DHCP
" Znalost produktů MS Office(Word, Excel, PowerPoint, Outlook),Internet, elektronická pošta
" Znalost síťí - nastavení IP adresy, routování, NAT, Qos,...
" Znalost VMWARE výhodou
" Znalost instalace a konfigurace linux (SMTP, firewall, apache) výhodou
" Pracovitost a koncentrovaný přístup k práci
" Spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
" Časová flexibilita
" Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
" Dobrá znalost HW, ochota učit se novým věcem
" Spolehlivost, pečlivost, systematičnost
" Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni (Školení, zkoušky a jednání se zákazníky v AJ)

Nabízíme:

" Částečný pracovní úvazek
" Jistota dlouhodobého práce
" Odměňování na základě pracovních výkonů a stanovených cílů
" Profesní a osobnostní růst v dynamické společnosti
" Práce s moderními technologiemi
" Firemní benefity
- stravenky, telefon, notebook

Kontakt

NWT a.s.

Lucie Stiborová, +420 570 570 264, lucie.stiborova@nwt.cz, nám. Míru 1217, 768 24 Hulín

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) NWT a.s. (IČO 63469511), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.