Provozní elektro údržbář Hrušová

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 127, Hrušová, Pardubický

Společnost NOPEK, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní zámečníci, údržbáři.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Hrušová č.p. 127, 565 55 Hrušová
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- běžná údržba pekařských strojů
POŽADUJEME:
- SŠ, vyučen v oboru
- praxe v oboru výhodou
- manuální zručnost
- pečlivost, samostatnost, spolehlivost
- trestní bezúhonnost
- zdravotní potravinářský průkaz
- flexibilní pracovní doba
NABÍZÍME:
- perspektivní zaměstnání
- zázemí české stabilní společnosti
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příplatky za směnování
- finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pracovní pozice + příplatky
- možnost pozice vedoucího údržby
KONTAKTNÍ OSOBA: pí. Kohoutová Soňa

Kontakt

NOPEK, a.s.

Soňa Kohoutová, +420 465 467 348,731 260 822, hrusova@nopek.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NOPEK, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NOPEK, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.