Konstruktér ocelových konstrukcí ve strojírenství Děčín

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ústecká 1945, Děčín, Ústecký

Společnost AC Engineering, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Ústecká č.p. 1945/10, Děčín V-Rozbělesy, 405 02 Děčín 2

Náplň práce:
- 3D modelování a tvorba výkresové dokumentace pro ocelové konstrukce
- práce v 3D systémech Advance Steel, AutoCad, Tekla, Inventor
- zpracování podkladů pro nabídková řízení
- spolupráce s výrobními firmami

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání technického směru
- orientace v technických normách a dokumentaci
- znalost materiálů
- praxe v oboru výhodou
- znalost práce na PC, Windows 7/10, MS Office, atd.
- znalost 3D CAD software (Advance Steel, Tekla)
- představivost a technické myšlení
- znalost cizího jazyka AJ/NJ alespoň pasivní, RJ výhodou

Nabízíme:
- práce na HPP, stabilní zaměstnání
- mzda v závislosti na dosaženém vzdělání a praktických zkušenostech
- osobní rozvoj a školení, jazykové vzdělávání
- finanční benefity (stravenky, prémie, 13. plat, příspěvek na PP/ŽP)
- možnost kariérního růstu
- moderní pracovní prostředí
- 20 dní dovolené

Další informace: http://www.aceng.cz, http://multicraftgroup.cz
Kontaktní osoba: Brandejs Jan, tel.: 412511538, e-mail: info@aceng.cz

Kontakt

AC Engineering, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jan Brandejs, +420 412 511 538, j.brandejs@aceng.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AC Engineering, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AC Engineering, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.