Dělník pro montáž a kontrolu kabelových svazků Varnsdorf

Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nymburská 1321, Varnsdorf, Ústecký

Společnost KWL, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektronických zařízení.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce:
KWL, s.r.o.
Nymburská č.p. 1321
407 47 Varnsdorf 1

požadavky: Spolehlivost, pracovitost, zájem, dobrý zrak a barvocit.
právce ve stoje, riziková skupina 3 (lokální svalová zátěž - syndrom karpálního tunelu)
Dohoda jednosměnného provozu možná.
kontakt:
Hana Čížková - tel či e-mailem si domluvit termín osobního jednání
tel. 412 354 111
cizkova@kwlz.de
závodní stravování, prémie

Kontakt

KWL, s.r.o.

Hana Čížková, personalistka, +420 412 354 111, cizkova@kwlz.de

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KWL, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KWL, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.