řidič tahačů Mikulovice

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hlavní 315, Mikulovice, Olomoucký

Společnost KOVAŘÍK Trans s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči tahačů.

Popis pracovní pozice

AKTUALIZACE 2.8.2018!!!
První kontakt telefonický, písemný!!!

Požadavky zaměstnavatele:
- ŘP skup. "C+E"
- platný profesní průkaz
- praxe min. 2 roky

Zájemci se mohou hlásit:
- telefonicky na tel. čísle 777 229 067
- zasláním písemné nabídky na e-mail: mkdkovarik@seznam.cz

Kontakt

KOVAŘÍK Trans s.r.o.

Libor Kovařík, jednatel, +420 777 229 067, mkdkovarik@seznam.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KOVAŘÍK Trans s.r.o. (IČO 05713081), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.