Přepážkoví pracovníci - administrativa Prostějov

Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hlaváčkovo nám. 217, Prostějov, Olomoucký

Společnost Marek Novák hledá vhodného kandidáta na pozici Přepážkoví konzultanti v pojišťovnách.

Popis pracovní pozice

Nástup dle dohody. Životopis zasílejte na email marek.novak@obchod.csobpoj.cz. Více informací sdělí pan Novák tel.: 582 336 711 nebo 725 883 418. Vhodné i pro absolventy. Pokud chcete uplatnit své schopnosti, jste pracovití, umíte být empatičtí a chcete pomáhat lidem ve Vašem okolí, tak je práce pracovníka na obchodním místě v ČSOB Pojišťovně vhodná právě pro Vás. Nebudete na to sami - my Vám pomůžeme!
Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, obchodní zkušenosti, nebo praxe v pojišťovnictví výhodou, uživatelskou znalost práce na PC, řidičský průkaz.
Nabízíme: práce na dohodu, možnost přechodu na ŽL, úvodní zaškolení, propracovaný systém odborného vzdělávání, vlastní organizace Vašeho času, možnost přidělení vlastního kmene, možnost využití firemních benefitů, finanční podpora do začátku, zázemí silné finanční společnosti.
Náplň pracovní pozice: servis a péče pro nové i stávající klienty, nabídka finančních produktů, sjednávání smluv, běžná administrativa spojená s péčí o klienty. Pracoviště: Hlaváčkovo nám. 1, Prostějov

Kontakt

Marek Novák

Kontaktní osoba:
Marek Novák, marek.novak@obchod.csobpoj.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Marek Novák (IČO 87680688), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.