Pomocná síla do pneuservisu Králův Dvůr

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Plzeňská 378, Králův Dvůr, Středočeský

Společnost KUNICK Group Czech republic, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

POMOCNÁ SÍLA DO PNEUSERVISU - Místo výkonu práce: Králův Dvůr. Upřeňující informace: pružná pracovní doby, nezáleží ani tak na vzdělání jako na tom, zda má zájemce opravdu zájem a chuť pracovat. Kontakt: osobně (Bestorive - Králův Dvůr), telefonicky (8:00-18:00).

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

KUNICK Group Czech republic, s.r.o.Kontaktní osoba:
Valenta, Kremser, +420 777 555 509, kunick@kunick.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KUNICK Group Czech republic, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KUNICK Group Czech republic, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.