Svářeči/čky kovů Ostrava

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Martinovská 3168, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost Flash Steel Power, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Svářeči.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Martinovská č.p. 3168/48, Ostrava

Své životopisy zasílejte na e-mail: prace@flashsteel.cz
Vybraní uchazeči budou kontaktováni telefonicky.
V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od odeslání životopisu, byla dána přednost jinému uchazeči.

Očekáváme:
-SŠ vzdělání - nejlépe vyučen v oboru zámečník
-Platný průkaz svářeče nebo certifikát pro metodu MIG/MAG
-Praxe ve svařování alespoň 2 roky, nejlépe svařování uhlíkových ocelí
-Výhodou oprávnění pro svařování tlakových nádob
-Spolehlivost, pečlivost, vysoce zodpovědný přístup k práci, samostatnost

Pracovní náplň:
-Provádění koutových nebo průvanových svárů do tloušťky materiálu až 100 mm
-Svařování plechů a potrubí (vše uhlíková ocel)

Nabízíme:
-Pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
-Zodpovědnou pracovní náplň
-Vstřícné pracovní prostředí a kolektiv spolupracovníků
-Firemní bonusy - stravenky, 5 týdnů dovolené
-Mzda: základ 130,- - 160,- Kč/hod. + prémie 20%, celkem cca 25.000,- - 35.000,- Kč
-Nástup IHNED.

Benefity:
stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní telefonní tarify, multisport, firemní akce.

Kontakt

Flash Steel Power, a.s.

Tereza Lazarová, +420 702 154 287 8.00-15.00hod., prace@flashsteel.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Flash Steel Power, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Flash Steel Power, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.