účetní Dětkovice

Plat: 12 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 111, Dětkovice, Olomoucký

Společnost Lenka Mádrová hledá vhodného kandidáta na pozici Účetní všeobecní.

Popis pracovní pozice

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail lenka@ucetnictvi-bez-obav.cz. NECHODIT na pracoviště osobně. Pracoviště se zřizuje.
Požadavky: praxe minimálně 1 rok, dobrá znalost účetních a daňových předpisů, praxe v oblasti účetnictví a daňové evidence, znalost SW Pohoda výhodou, znalost práce na PC (Word, Excel), zodpovědnost, spolehlivost, schopnost samostatné práce i práce v týmu.
Náplní práce je samostatné zpracování účetní a daňové evidence, příprava podkladů pro platby daní, zpracování statistických výkazů, spolupráce při zpracování plánů pro podnikatelské subjekty. Nabízíme: stravenky, vzdělávání, pružná pracovní doba, služební telefon.

Kontakt

Lenka MádrováKontaktní osoba:
Lenka Mádrová, lenka@ucetnictvi-bez-obav.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lenka Mádrová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lenka Mádrová o smazání nebo o opravu osobních údajů.