Učitel/učitelka 2. stupně zš Němčice nad Hanou

Plat: 22 620 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tyršova 360, Němčice nad Hanou, Olomoucký

Společnost Základní škola Němčice nad Hanou, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 2. stupni základních škol.

Popis pracovní pozice

Nástup od 1.9.2017. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Mgr. Matušková tel.: 606 605 214, e-mail zsnem@pvskoly.cz. Požadavky: aprobace matematika, tělesná výchova, informatika. Mzda od 22 620 Kč a dle délky praxe. Pracoviště: Tyršova č.p. 360, Němčice nad Hanou

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Základní škola Němčice nad Hanou, příspěvková organizace

Mgr. Hana Matušková, ředitelka, +420 606 605 214, zsnem@pvskoly.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola Němčice nad Hanou, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola Němčice nad Hanou, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.