Prodavač/ka Harrachov

Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 345, Harrachov, Liberecký

Společnost JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači v prodejnách.

Popis pracovní pozice

Požadavky: dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů, časová flexibilita

náplň práce - doplňování a prodej zboží, úklid
plat: 14 000 - 20 000 Kč a výše dle dosahované tržby

příspěvek na stravování 2.100,00 Kč měsíčně, prémie za bezproblémový chod prodejny při kontrolách státními kontrolními orgány

kontakt: telefonicky
e-mailem

Kontakt

JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka

Kontaktní osoba:
Chudoba, +420 603 259 225, chudoba@jednotanp.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka o smazání nebo o opravu osobních údajů.