Manažer implementace medicínských produktů pro oblast ruska, kazachstánu a dalších zemí bývalého sovětského svazu Praha

Plat: 65 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Klimentská 1746, Praha, Hlavní město Praha

Společnost EBSCO Information Services s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v jiných službách.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Klimentská č.p. 1746/52, Nové Město. Kontaktní osoba: paní Nankovič Tanja, e-mail: tnankovic@ebsco.com.
Požadujeme znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího a znalost anglického jazyka na vysoké úrovni. Vysokoškolský diplom v oboru medicíny a předchozí minimálně 5-letá zkušenost s prodejem medicinských produktů nemocnicím a dalším zdravotnickým institucím. Komunikační a prezentační schopnosti na vysoké úrovni.
Řidičsky průkaz skupiny B a schopnost trávit 60-80 % pracovní doby na služebních cestách v Rusku a v zemích bývalého Sovětského svazu.
Hlavní náplni práce je plánovaní a kontrola procesu implementace medicinských produktů a implementace, školení a technologická podpora jednotlivých klientů v místě jejích sídla.

Kontakt

EBSCO Information Services s.r.o.Kontaktní osoba:
Tanja Nankovič, tnankovic@ebsco.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EBSCO Information Services s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EBSCO Information Services s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.