Kontrolor - strojírenství Jankovice

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 116, Jankovice, Zlínský

Společnost JARO - kovovýroba s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti.

Popis pracovní pozice

Pracoviště Jankovice
- SŠ vzdělání - nejlépe strojního zaměření, Orientace v měřidlech - výhodou není podmínkou, PC office, Ochota učit se novým věcem, Pečlivost a samostatnost
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: pavel.janis@jaro-kovo.cz. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

JARO - kovovýroba s.r.o.Kontaktní osoba:
Pavel Jániš, +420 724 073 089, pavel.janis@jaro-kovo.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JARO - kovovýroba s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JARO - kovovýroba s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.