řidič nákladního automobilu - mezinárodní doprava Králův Dvůr

Plat: 45 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tovární 38, Králův Dvůr, Středočeský

Společnost BESICO Trans, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů).

Popis pracovní pozice

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU - MEZINÁRODNÍ DOPRAVA - místo výkonu práce: Králův Dvůr, Tovární 38. +služební osobní automobil,
Požadujeme ŘP sk. C + E, čistý trestní rejstřík, digitální kartu řidiče. Nabízíme: - služební osobní automobil k soukromým účelům, - dobré platové podmínky, náborový příspěvek, pohodovou práci.
V případě žádosti o bližší informace nás neváhejte kontaktovat na tel.: +420608672843 nebo e-mail: petr.simecek@besico.cz

Kontakt

BESICO Trans, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Petr Šimeček, +420 608 672 843, petr.simecek@besico.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BESICO Trans, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BESICO Trans, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.