Manažer plánování výroby Adamov

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 496, Adamov, Jihomoravský

Společnost Adast Systems, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
• Plánování výroby a častá komunikace s kolegy, kteří pro nás výrobu zajišťují
• Pružné řešení nenadálých situací tak, aby byla vždy požadovaná zásoba produktů na skladě
• Vedení, organizace a kontrola oddělení skladování, logistiky a nákupu s počtem 6-8 lidí
• Zajišťovat dodávky materiálů a výrobků lokálně i ze zahraničí
• Vybírat dodavatele, budovat vztahy a komunikovat s dodavateli
• Vést evidenci objednávek a inventury
• Vyjednávat o cenách a podílet se na vývoji cen
• Sledovat tržní trendy a konkurenci
• Klademe velký důraz na svědomitost, smysl pro detail
• Obchodní duch
Požadujeme:
• VŠ vzdělání
• Praxi z oblasti plánování výroby,
• Praxe z výrobní společnosti výhodou
Nabízíme :
• Zajimavé platové ohodnocení
• Stabilní zaměstnání s možností dalšího rozvoje a kariérního postupu
• Spolupráce na zajímavých a jedinečných projektech
• Týden dovolené navíc
• Závodní stravování
• Firemní společenské akce
• Přátelský pracovní kolektiv a další benefity
• Místo pracoviště: Adamov, Jihomoravský kraj
Životopisy do výběrového řízení posílejte na e-mail. adresu: varadiova@adastsystems.cz

Kontakt

Adast Systems, a.s.

Aneta Váradiová, asistentka ředitele/personalistka, +420 516 519 201,737 217 745, varadiova@adastsystems.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Adast Systems, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Adast Systems, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.