Učitel/ka praktického vyúčtování - hw a elektro Praha

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: V úžlabině 320, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Střední průmyslová škola elektrotechnická hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé odborných předmětů, praktického vyučování a odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami).

Popis pracovní pozice

MV:V úžlabině 320/23,100 00 Praha 10-Malešice
Kontakt: e-mail: hons@uzlabina.cz

Požadujeme: HW (sestavování PC, údržba PC, tiskáren, notebooků), základy elektrotechniky a elektroniky (návrh, simulace, výroba plošných spojů, měření), simulace programem Multisim, návrh a výroba jednoduchých zařízení s mikroprocesorem, strojní a ruční obrábění (základy).

Kontakt

Střední průmyslová škola elektrotechnickáKontaktní osoba:
Email, hons@uzlabina.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Střední průmyslová škola elektrotechnická výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Střední průmyslová škola elektrotechnická o smazání nebo o opravu osobních údajů.