Operátor/ka ve výrobě Frenštát pod Radhoštěm

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 048 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kopanská 1713, Frenštát pod Radhoštěm, Moravskoslezský

Společnost Continental Automotive Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektronických zařízení.

Popis pracovní pozice

z: 10.5.2017; a: 8.10.2018
místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu

podmínkou pro přijetí je úspěšné zvládnutí testů zručnosti!!!
náplň práce: osazování, vizuání kontrola, montáž a testování řídících jednotek;
požadujeme: manuální zručnost,chuť pracovat, zodpovědnost,smysl pro týmovou práci,časovou flexibilitu a ochotu pracovat ve směnném provozu;
nabízíme: příspěvek na dopravu a na rekreaci pro děti, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, penzijní připojištění; v případě zájmu kontaktujte p. Brezinovou telefonicky, emailem nebo osobně na adrese pracoviště

Kontakt

Continental Automotive Czech Republic s.r.o.

Simona Brezinová, +420 556 881 190, simona.brezinova@continental-corporation.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Continental Automotive Czech Republic s.r.o. (IČO 62024922), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.