Hlavní účetní Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Opletalova 1525, Praha, Hlavní město Praha

Společnost EuroFinance&Dane s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Hlavní účetní.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce : Opletalova 1525/39, 110 00 Praha 1 - Nové Město
Způsob prvního kontaktu : e-mailem - info@euro-audit.cz
Kontaktní osoba : paní Natalia Vulfson
Upřesňující informace : § 89 - ods. 2
Znalost českého a ruského účetnictvía daňové evidence. Praxe od 5 let. Znalost českého, ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího. Umění pracovat v programu "Pohoda" a "1C".

Kontakt

EuroFinance&Dane s.r.o.Kontaktní osoba:
Natalia Vulfson, Jednatelka, +420 776 836 388, info@euro-audit.cz, Osadní 1474/2, Holešovice, 170 00 Praha 7

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) EuroFinance&Dane s.r.o. (IČO 06046754), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.