Skladník, řidič VZV - Praha 10 Praha 2

Work Service Czech s.r.o. je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí. Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít. Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Londýnská 730/59, Praha 2, Hlavní město Praha

Pro našeho významného klienta na Praze 10 hledáme schopné kandidáty na pozici Skladníka. Váš životopis a kontakt na Vás také můžete poslat na prahazavináčworkservice.cz a obratem se Vám ozveme zpět.

Popis pracovní pozice

Nástup: IHNED

Pracovní doba: 
- dvousměnný provoz - (ranní 6:00 - 14:00, odpolední 11:15 - 20:15)

Náplň práce: 
- příjem zboží

- naskladňování zboží pomocí čtečky

- vychystávání zboží

Požadavky: 
- fyzická zdatnost

- pracovitost, spolehlivost

- praxe ze skladu výhodou

- znalost PC

Nabízíme: 
- dlouhodobou spolupráci

- mzda od 17.000 - 25.000 Kč/měs.

- STRAVENKY

- možnost týdenních záloh

- dobrá dopravní dostupnost

Kontakt

Work Service Czech s.r.o.Kontaktní osoba:
Veronika Sukova  

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Work Service Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Work Service Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.