Obchodní zástupci Brno

Plat: 28 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Brno, Jihomoravský

Společnost Schachermayer, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci.

Popis pracovní pozice

Vodehnal Jiří, e-mail: jiri.vodehnal@schachermayer.cz
Popis činností
Vybudování pozice na trhu, péče o zákazníky,
realizace zakázek, cenová a technická jednání
se zákazníky a dodavateli, účast na veletrzích
v tuzemsku i v zahraničí.
Požadujeme
SŠ vzdělání technického nebo obchodního směru,
praxe v oboru nábytkového a stavebního kování,
prodejní a komunikační schopnosti,
obchodní uvažování,
znalost NJ výhodou - není však podmínkou,
práce na PC (Word, Excel),
řidičský průkaz sk. B,
spolehlivost, odpovědnost, flexibilitu a osobní aktivitu,
bezúhonnost, loajalitu k firmě,
ochotu se neustále učit.

Kontakt

Schachermayer, s.r.o.

Vodehnal Jiří, jiri.vodehnal@schachermayer.cz, Mezi vodami 1935/7, Modřany, 143 00 Praha 412

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Schachermayer, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Schachermayer, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.