Kuchař / Kuchařka Liberec

Úspěšná, expandující společnost Pytloun Hotels

Plat: 130 Kč/hodina
Lokalita pracoviště: 1. máje, Liberec, Liberecký

Hledá kandidáta na pozici Kuchař/kuchařka do Pytloun Hotelu Liberec ***

Popis pracovní pozice

Kuchař/Kuchařka.

 

Přijmeme zaměstnance pro večerní provoz do Pytloun Hotelu Liberec ***.

Náplň práce:

příprava jídel v restauraci ála carte,

příprava jídel pro skupiny,

catering.


Požadujme zkušenost v oboru, týmového ducha, zodpovědnost, pečlivost. 

Nabízíme: nástup 130,-Kč/hod,

dobrý kolektiv, firemní benefity.

I brigádně.

Kontakt

PHG s.r.o.Kontaktní osoba:
Michaela Brázdová   604 821 758

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PHG s.r.o. (IČO 24763322), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.