Projektant dopravních staveb Olomouc

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lazecká 57, Olomouc, Olomoucký

Společnost BM asistent s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři projektanti inženýrských děl.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Lazecká č.p. 57/6, Olomouc.
Společnost BM asistent s.r.o. přijme projektanta dopravních staveb.
Náplň práce: zpracování všech stupňů projektové dokumentace, jednání s investory a subdodavateli, inženýrská činnost, autorský dozor na stavbě.
Požadujeme: VŠ vzdělání stavebního směru (praxe v oboru i autorizace výhodou); ŘP sk. B - aktivní řidič, práce na PC - AutoCAD, MS Office, Excel; aktivní, samostatný a zodpovědný přístup k práci.
Nabízíme: pružná pracovní doba, odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity, služební telefon. Plat od 20.000 Kč při plném úvazku.
Zájemci se mohou hlásit POUZE zasláním životopisu na adresu info@bmasistent.cz nebo telefonicky na čísle 724 035 099.

Kontakt

BM asistent s.r.o.Kontaktní osoba:
Kontakt, +420 724 035 099, info@bmasistent.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BM asistent s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BM asistent s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.