Konstruktér, projektant Starý Plzenec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tymákovská 42, Starý Plzenec, Plzeňský

Společnost SERW, spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektrotechnici a energetici.

Popis pracovní pozice

Popis pozice:
Vypracování návrhů konstrukčních řešení strojů a přístrojů VN a VVN
Zpracování konstrukční a technické dokumentace
Zpracování projektů od fáze požadavků od zákazníka až po přípravu podkladů pro výrobu
Koordinace zakázky a přímá spolupráce s výrobou
Hledání řešení pro zkvalitnění a zefektivnění stávajících produktů
Spolupráce na výrobě prototypů a jejich zkoušek
Technická podpora při tvorbě nabídek
Komunikace se zákazníkem a ostatními členy týmu
Technická řešení reklamací
Změnová řízení

Požadujeme:
SŠ vzdělání technického zaměření (strojírenství, energetika) - i pro absolventy
Praxe v konstrukci elektrických přístrojů výhodou
Dobrá znalost AutoCAD, MS Office
Znalost 3D Autodesk Invertor
Osvědčení podle vyhlášky č. 50/1978 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice § 10, výhodou
Řidičský průkaz sk. B
AJ nebo Nj
Zájem podílet se na náročných vývojových a konstrukčních úlohách
Schopnost týmové práce a plnění úkolů v daném termínu a kvalitě
Časová flexibilita a ochota stále se učit
Aktivní přístup
Kreativní technické myšlení

Nabízíme:
5 týdnů dovolené
Dotované stravování nebo stravenkové karty
Příspěvky na dovolenou a Vánoce
Měsíční a čtvrtletní bonusy
Roční odměny
Masáže
Nástup možný ihned

Kontakt

SERW, spol. s r. o.

Kontaktní osoba:
Magdalena Kolářová, +420 377 966 453, kolarova@serw.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SERW, spol. s r. o. (IČO 46882308), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.