Technik it Frýdek-Místek

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: J. Opletala 924, Frýdek-Místek, Moravskoslezský

Společnost MCnet, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Popis pracovní pozice

A11 a:12/10/2018
Nabízíme práci pro zkušeného správce sítě, IT technika v počítačové firmě na HPP.
Nutné znalosti sítí, Cisco, TCP/IP, Mikrotik Linux, Windows server, síťový HW, internetová problematika; flexibilita; zájem se dále vzdělávat v oboru; příjemné vystupování, jednání se zákazníky; ŘP B.
Nabízíme možnost odborného růstu a další specializace.
Kontakt e-mailem viz výše.

Kontakt

MCnet, s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Stanislav Mikula, prace@mcnet.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MCnet, s.r.o. (IČO 25394720), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.