Pomocný-á kuchař-ka (zamk) Bílá

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 98, Bílá, Moravskoslezský

Společnost Hotel Ondrášův dvůr, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní kuchaři.

Popis pracovní pozice

C04 (ZamK) a::2/8/2018
Pracovní náplň:
- výroba a výdej teplých jídel včetně minutek
- provádí řádné převzetí dodaných surovin
- dodržuje dané technologické postupy
- odpovídá za kvalitu vyrobených pokrmů
- úklid svěřených prostor
- chystání snídaní
- znalost pečení
- výdej večeří rautovým způsobem před hostem, venkovní grilování před hosty
- příprava studených a bezmasých pokrmů
Požadujeme:
- vyučení a praxe v oboru výhodou
- příjemné a velmi reprezentativní vystupování s ohledem na klientelu 4* hotelu
- zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost a týmový přístup, flexibilita
- výborný zdravotní stav
Co Vám můžeme nabídnout:
- pružná pracovní doba dle dohody se zaměstnavatelem
- možnost ubytování za Kč 3.000,- Kčměsíčně v místě
Kontakt - telefonicky, e-mailem viz výše.