Operátor cnc strojů Karviná

Plat: 17 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na Novém poli 385, Karviná, Moravskoslezský

Společnost Grafton Recruitment s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů.

Popis pracovní pozice

pracoviště: Karviná
Způsob kontaktu: životopisy zasílat na e-mail
KONTAKT: Grafton Recruitment s.r.o. | Administrativní budova Nordica | Českobratrská 3321/46 | 702 00 Ostrava
M +420 602 355 429 | T +420 595 131 780
www.grafton.cz e-mail: iveta.matulova-heczkova@grafton.cz

Požadavky: - ukončené SOU/SŠ vzdělání, nejlépe technického zaměření
- dřívější praxe ve výrobě
- znalost práce s měřidly, šuplerou
- znalost práce dle technické dokumentace, provádění vizuálních a rozměrových kontrol dle výkresové dokumentace
- dřívější praxe na CNC strojích velkou výhodou

Náplň práce: - obsluha CNC a obráběcích strojů
- nastavování základních parametrů
- ohýbání dílů na ohýbačkách
- výstupní kontrola
- práce s měřidly, šuplerou
- práce dle technické dokumentace
Příspěvek na stravné, docházkový bonus, výkonnostní prémie

Kontakt

Grafton Recruitment s.r.o.

Ing. Iveta Heczková, +420 595 131 780,602 355 429, iveta.heczkova@grafton.cz, Českobratrská 3321/46, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Grafton Recruitment s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Grafton Recruitment s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.