Uklízeč, uklízečka - Lovosice OLOMOUC

Plat: 10 560 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: OLOMOUC, Ústecký

Pravidelný úklid místností.

Popis pracovní pozice

Hledáme šikovné úklidové zaměstnance s týmovým duchem, kterým nabídneme ke své práci pohodovou a spolupracující atmosféru příjemného kolektivu

Pracoviště:  LOVOCHEMIE LOVOSICEInformace o pracovním místě: Pravidelný úklid místností a objektů manuálním nebo strojním způsobem. Vysávání koberců, stírání podlah, vynesení odpadků, otření omaků na nábytku, úklid sociálního zařízení, otření prachu. Strojní čištění, výdej obědů.

 

Počet míst: 2

Směnnost: jednosměnný  PO-PÁ od 6:00

Pracovní úvazek: zkrácený – 4-5 hod/den.

Mzda: 73,20 - 80 Kč/den

.

Nástup ihned.

Chráněné pracovní místo pro OZP.

Požadujeme:  spolehlivost.

Kontakt

FORCORP GROUP spol. s r. o.

Hodolanská 416/32
77900 Olomouc-Hodolany
Česká republika

Kontaktní osoba:
Renáta MARKOVÁ   723612506

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FORCORP GROUP spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FORCORP GROUP spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.