Brusič/ka skla Nižbor

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lánská 141, Nižbor, Středočeský

Společnost RÜCKL CRYSTAL a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Brusiči skla.

Popis pracovní pozice

BRUSIČ/KA SKLA - Místo výkonu práce: Nižbor. Upřesňující informace: pracovní doba 5:30-13:30 hod., mzdové ohodnocení dle stupně odbornosti, úkolové mzdy. Požadavky: vyučení v oboru, praxe (nutná), spolehlivost, pečlivost, zručnost. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, možnost ubytování v podnikové ubytovně. Kontakt: telefonicky (Po-Pá 7:00-15:00 hod.), e-mailem.

Kontakt

RÜCKL CRYSTAL a.s.

Kontaktní osoba:
Zlatka Šimečková, +420 605 221 218, simeckova@ruckl.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RÜCKL CRYSTAL a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RÜCKL CRYSTAL a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.