Dělník/-ice v gumárenském průmyslu (opracování drobné výroby) Náchod

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dobenínská 2002, Náchod, Královéhradecký

Společnost VERPET s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

Práce v chráněné dílně - jednoduchá činnost (opracování drobných gumárenských výrobků).
Zaměstnání pouze pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením, vhodné i pro absolventy. Pro osoby bez zdravotního postižení možnost pracovněprávního vztahu na dohodu o provedení práce.
Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců), poté automatické prodloužení na rok. Plný pracovní úvazek s možností zkráceného (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná o 27,5 hod. týdně).
Požadavky: ochota pracovat v kolektivu, manuální zručnost (jemná motorika), dobrý zrak, vstřícnost a zodpovědnost.
Zaměstnanecké výhody: vstupní lékařská prohlídka hrazená zaměstnavatelem, bonusové stravenky, příspěvek na stravné, doprava na/z pracoviště zajištěna a hrazená zaměstnavatelem, příspěvek na čištění pracovního oděvu, příspěvek na penzijní připojištění nebo benefitní kartu.
Kontakt - paní Havlová Markéta, tel.: 734 504 006, e-mail: prace@pracelehce.cz (zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Dobenínská 2002, Náchod v době od 08:00 hod. do 14:00 hod.

Kontakt

VERPET s.r.o.Kontaktní osoba:
Markéta Havlová, +420 734 504 006, prace@pracelehce.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VERPET s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VERPET s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.