Pomocná kuchařka Modřice

Plat: 14 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Chrlická 522, Modřice, Jihomoravský

Společnost Vodňanská drůbež, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní kuchaři.

Popis pracovní pozice

První kontakt e-mailem, telefonicky (Po-St 6-14 hod.) nebo osobně v místě výkonu práce (Po-St 6-11 hod.)
Náplň práce: pomocné práce v závodní kuchyni, umývání černého nádobí, čištění a chystání zeleniny, další dle pokynu vedoucí. Směny od 4:00-12:30, 11:00-19:30.
Očekáváme: zodpovědnost a pracovitost, možnost nástupu do zaměstnání na 4.hodinu ranní.
Zaměstnanecké výhody:Závodní stravování, dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, požitky na základě zaměstnaneckého fondu, zvýhodněné volnočasové aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele.
Místo výkonu práce: Chrlická 522, 664 42 Modřice

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Vodňanská drůbež, a.s.Kontaktní osoba:
Bohuslava Al-Yousefová, +420 544 529 117, bohuslava.al-yousefova@voddrubez.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vodňanská drůbež, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vodňanská drůbež, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.