číšníci/servírky Klenovice na Hané

Inzerát z úřadu práce
Plat: 11 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 308, Klenovice na Hané, Olomoucký

Společnost Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Číšníci a servírky.

Popis pracovní pozice

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Osobní kontakt po tel. domluvě p. Stanislav Cetkovský, tel.: 724 180 322. Požadavky: vyučení v oboru číšník, prodavač, kuchař nebo v příbuzných oborech či zkušenosti v profesi podmínkou. Práce v nekuřáckém prostředí. PD: 30hodin týdně v rozmezí Po-Ne 16:00-22:00hod. Doba určitá s možností dalšího prodloužení.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s.Kontaktní osoba:
Stanislav Cetkovský, předseda, +420 724 180 322, st.cet@seznam.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. (IČO 16367677), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.