Kadeřníci Mladá Boleslav

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Mladá Boleslav, Středočeský

Společnost Torme s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kadeřníci.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Na Radouči 1236, 293 01 Mladá Boleslav

Prvotní kontakt: osobně, emailem: torac.peter@seznam.cz nebo telefonicky:
774 811 200

Hledáme kadeřníka, kadeřnici na HPP nebo VPP.
Jedná se o práci s profesionální vlasovou kosmetikou a s osobním přístupem školení zaměstnanců. Práce probíhá turnusově krátký a dlouhý týden od 8:00 - 20:00 hod.
Školení s těma nejlepšími školiteli v Praze zdarma. Super platové podmínky a mnoho jiných výhod. Dle domluvy není problém zabezpečit ubytovaní.


Zaměstnanecké výhody: Benefity - práce s luxusní vlasovou kosmetikou, proškolení zaměstnanců špičkovým školitelem hrazeno zaměstnavatelem.

Kontakt

Torme s.r.o.Kontaktní osoba:
Věra Toráčová, +420 774 811 200, torac.peter@seznam.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Torme s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Torme s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.