Kuchař/ka Kralice na Hané

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hlavní třída 28, Kralice na Hané, Olomoucký

Společnost Miroslav Vágner hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

Nástup ihned. I ABSOLVENTI. Osobní kontakt po telefonické domluvě pan Vágner tel.: 775 711 241.Požadavky: vyučení v oboru nebo zkušenosti v profesi podmínkou, ŘP sk. B výhodou. PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. PD: Po-Pá 5:00-14:00 hod. - dle individuální domluvy. Pracoviště: Kralice na Hané

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Miroslav Vágner



Kontaktní osoba:
Miroslav Vágner, +420 775 104 125, mirek.vagner@seznam.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Miroslav Vágner výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Miroslav Vágner o smazání nebo o opravu osobních údajů.