Fyzioterapeut/ka Karlovy Vary

Plat: 28 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Imperiálu 7, Karlovy Vary, Karlovarský

Společnost Imperial Karlovy Vary a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Fyzioterapeuti bez osvědčení.

Popis pracovní pozice

Lázně Imperial v Karlových Varech hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici

FYZIOTERAPEUT/KA

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
* provádí diagnostickou, preventivní a léčebnou péči v oblasti poruch pohybového aparátu člověka ve spolupráci s lékařem
* aplikuje metody fyzikální terapie, léčebné tělesné výchovy a kinezioterapie
* hodnotí efekt terapie

NABÍZÍME:
* ubytování
* získání zkušeností z předních lázní pod vedením
špičkových profesionálů
* mzda dohodou! dle vzdělání a praxe
* placené zdravotní volno "Sick Days"
* pracovní doba 6:45 - 15:15, cca 1x v měsíci sobota (vyšší příplatek oproti zákoníku práce)
* zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
* personální obědy za 15,- Kč
* moderní pracovní prostředí, přátelský kolektiv
* možnost dalšího vzdělávání

POŽADUJEME:
* odborné vzdělání v oboru fyzioterapie
* znalost NJ a RJ, či AJ výhodou
* praxe v oblasti rehabilitace, masáže, léčebné tělesné výchovy, fyzioterapie výhodou

Kontakt:manažerka zdravotnického úseku 353206007, HR@imperial-group.cz

Místo výkonu práce: Hotel Imperial