řidiči vysokozdvižného vozíku Prostějov

Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dolní 3137, Prostějov, Olomoucký

Společnost MUBEA - HZP s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči vysokozdvižných vozíků.

Popis pracovní pozice

Váš strukturovaný životopis prosím zasílejte na kariera.prostejov@mubea.com

Pracovní náplň:
* obsluha VZV na oddělení logistiky/ve skladu - přeprava materiálu, naskladňování a vyskladňování kamiónů
* spolupráce s logistickým oddělením

Co po Vás požadujeme:
* platné oprávnění k řízení VZV min do 3t
* praxe v řízení VZV minimálně 1 rok
* ŘP sk. B
* znalost uživatelské práce na PC
* pojistka za škodu způsobenou výkonem práce (možno sjednat v průběhu nástupu)

Co Vám můžeme nabídnout:
* stabilní a motivující zaměstnání u největšího zaměstnavatele na Prostějovsku, mezinárodní výrobní společnosti působící v automobilovém průmyslu
* motivační finanční ohodnocení
* pololetní finanční bonusy až do výše 13. mzdy
* 5. týden dovolené ve formě finančního bonusu
* přátelské a dynamické pracovní prostředí
* dotované stravování/stravenky
* možnost kariérního postupu a rozvoje
* a další zaměstnanecké benefity

Váš strukturovaný životopis prosím zasílejte na kariera.prostejov@mubea.com.

Kontakt

MUBEA - HZP s.r.o.

Mgr. Luboš Jadrný, Personalista, +420 582 778 566, kariera.prostejov@mubea.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MUBEA - HZP s.r.o. (IČO 25528165), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.