Brand manager - specialista/specialitska marketingu Prostějov

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Prostějov, Olomoucký

Společnost RIANO Europe, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti marketingu.

Popis pracovní pozice

I ABSOLVENTI. Životopisy zasílejte na e-mail Petr.Rozehnal@flormarmakeup.cz. Více informací na tel. čísle 725 832 862. Hledáme uchazeče do marketinového oddělení. Jedná se zejména o marketingovou podporu kosmetických produktů. Požadujeme po uchazečí aktivní přístup, časovou flexibilitu, zkušenosti s obchodním marketingem a znalost aktuálních beauty trendů výhodou.
Nabízíme: měsíční prémie, dovolená navíc, sick day, mobilní telefon, PC, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky. Možno i zkrácený úvazek - dle dohody. Pracoviště: okres Prostějov, okres Olomouc

Kontakt

RIANO Europe, s.r.o.Kontaktní osoba:
Petr Rozehnal, +420 725 832 862, petr.rozehnal@flormarmakeup.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RIANO Europe, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RIANO Europe, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.