Servisní technici / řidiči sk. b Prostějov

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Spalovny 4223, Prostějov, Olomoucký

Společnost HASPO, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Ing. Vykoukal tel.: 736 488 142 nebo zašlete životopis na e-mail haspo@seznam.cz. Požadavky: min. vyučení v technickém směru, ŘP sk. B (pick-up s manuální převodovkou), organizační schopnosti, základní znalost práce na PC. PD: Po-Pá 7:00-15:30 hod. Náplň práce: provádění ročních kontrol věcných prostředků PO. Samostatné plánování práce a domluva se zákazníky. Nabízíme: flexibilitu práce, služební telefon. Pracoviště: U Spalovny 4223/5, Prostějov

Kontakt

HASPO, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Jaromír Vykoukal, haspo@seznam.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HASPO, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HASPO, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.