Cukrář/ka Karlovy Vary

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Sadová 800, Karlovy Vary, Karlovarský

Společnost Bohemia - lázně a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Cukráři (kromě šéfcukrářů).

Popis pracovní pozice

Kontakt:předem telefonicky 7-15 hod (352511108, 352511100)

Vítáme vyučení v oboru nebo zkušenosti s výrobou cukrárenských výrobků. Základní předpoklad je dobrý zdravotní stav a čistý rejstřík trestů.

Uvedená mzda + prémie podle počtu vyrobených zákusků (v procentech).
Pracovní doba: 6 - 14.30 hod

Zamětnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, podnikové stravování, možnost pracovní seberealizace.

Kontakt

Bohemia - lázně a. s.

Jiří Sluka, místopředseda představenstva, +420 352 511 100, director@bohemia-lazne.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bohemia - lázně a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bohemia - lázně a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.