Kuchař/ka Protivanov

Plat: 13 400 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Boskovická 103, Protivanov, Olomoucký

Společnost Lukurtrade s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Veverka tel.: 775 70 60 01 nebo e-mail pavel.veverka@volny.cz. Požadavky: vyučení v oboru není podmínkou, praxe podmínkou, čistý trestní rejstřík, ŘP sk. B výhodou, vhodné i pro pizzaře. Práce na DPP, poté možnost přechodu na HPP. Možnost ubytování. Pracoviště: Boskovická 103, Protivanov

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Lukurtrade s. r. o.



Kontaktní osoba:
Pavel Veverka, jednatel, +420 775 706 001, pavel.veverka@volny.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lukurtrade s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lukurtrade s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.