Operátor výroby Kostelec

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 1, Kostelec, Plzeňský

Společnost Lear Corporation Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce. D5 Logistic Park, Ostrov u Stříbra, 349 01
Vhodnější pro muže, možnost pracovního uplatnění i ve 2 směnném provozu.
zaměstnanecké výhody: zdarma (výběr z 10 jídel), příspěvek na dopravu (2,50 Kč/km),
autobusová doprava zdarma (linky z Plzně, Stříbra a Tachova se sběrným svozem), příspěvek na praní (5,- Kč za odpracovanou směnu), 5 dní dovolené navíc ihned od data nástupu, odměna za doporučení dalšího nového zaměstnance (5000,- Kč), výhodné zaměstnanecké tarify T-Mobile, zdravotní péče (vitamíny, šumivé tablety, očkování proti chřipce)
Více informací sdělí zaměstnavatel osobně, telefonicky nebo osobně na výše uvedené adrese.

Kontakt

Lear Corporation Czech Republic s.r.o.Kontaktní osoba:
Lenka Havlová, +420 374 610 834, lhavlova@lear.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lear Corporation Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lear Corporation Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.