Nákupčí specialista (series buyer - specialist) Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Plat: 85 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Zápská 1857, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Středočeský

Společnost BOSAL ČR, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Nákupčí.

Popis pracovní pozice

Místo pracoviště:
- Zápská 1857, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, 250 01

Prvotní kontakt:
- e-mail: jakub.fiala@bosal.com

Upřesňující údaje:
Klíčové povinnosti a zodpovědnosti:
- Budovat (společně se vstupy od skupinových a divizních komoditních manažerů) nákupní budget na každý závod a sdílet jej s řediteli závodů a finančními kontrolory.
- Navrhovat a validovat Sourcingové produktivní akce společně s komoditními manažery, a to za všechny svěřené závody. Monitorovat díly užívané na závodě a generovat nápad na úsporu, navrhovat nové nápady na redesign a optimalizace materiálových toků. Zpracovávat tyto nápady s komoditními a logistickými manažery.
- Nakupovat "C" položky a delegovat sourcing "A" a "B" položek skupinovým a divizním komoditním manažerům.
- Realizovat Sourcingové produktivní akce ve stádiu jejich implementace. Vést implementační tým
- Monitorovat akce na snížení nákladů na svěřeném závodě prostřednictvím PAP a zajišťovat, že jsou v souladu s rozpočtem závodu na sourcing.
- Každý měsíc prezentovat PAP managementu závodu a aktualizovat nákupní výsledky.
- Vést implementační tým na všechny transfery (z vlastní výroby na nakupované díly, změny objemu, bankroty dodavatelů atp.)
- Úzce spolupracovat s oddělením logistiky na neustálém zlepšování dodavatelského MPM (nedodávek na milion) a celkových nákladech na logistiku.
- Podporovat materiálové plánovače v krizových situacích v dodavatelském řetězci a zajišťovat, že jsou takové situace řádně eskalovány. Prioritizuje lokální řešení problémů a v případě potřeby eskaluje divizním komoditním manažerům.
- Být součástí "Sourcing Committee" ("nákupní komise") a řídící komise v předsériové fázi projektu s cílem zabezpečit SOP (rozeběhnutí výroby). Vede transfer zodpovědností z programového nákupčího a nákupčího specialisty na materiálové plánovače a potvrzuje bezproblémové předání.
- Zajišťovat, že všechny relevantní informace o dodavatelích a dílech jsou k mání a zajištuje řádnou kontrolu objednávek, fakturací a nákladů.
- Informovat komodity manažery v případě velkých změn v odebíraných objemech a monitorovat ukončení výroby (EOL)
- Zajišťovat vysokou úroveň výkonu dodavatelské kvality a podporovat řádné plnění akčních plánů na nápravu společně s inženýry dodavatelské kvality (SQE) s cílem dosáhnout PPM cílů. - Přefakturovávat náklady na nekvalitu zpět k dodavatelům, u kterých byla prokázána zodpovědnost za nekvalitu.

Požadavky:
- Minimálně dokončené bakalářské vzdělání se specializací na průmyslové technologie / automatizaci.
- 5 a více let zkušeností v roli nákupčího výrobního závodu anebo s řízením logistiky v rámci výroby pro automobilový průmysl
- Zkušenosti s podílením se na implementaci ERP systému
- Prokazatelné zkušenosti s řízením náběhu nových projektů
- Zkušenosti s nákupem strojních zařízení pro sériovou výrobu (ideálně svařovacích robotů)
- Zaměření na výsledky a velmi dobré komunikační dovednosti
- Silné vyjednávací schopnosti
- Schopnost pracovat v maticové organizaci
- Komunikativnost a schopnost řešit problémy
- Velmi dobrá znalost anglického jazyka (denní komunikace)

Zaměstnanecké výhody:
- 5. týdnů dovolené, stravenky, další peněžité odměny dle kolektivní smlouvy

Kontakt

BOSAL ČR, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Jakub Fiala, +420 608 197 318, hr.cz@eur.bosal.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BOSAL ČR, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BOSAL ČR, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.