Operátor výroby Pelhřimov

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Libkovodská 1428, Pelhřimov, Vysočina

Společnost Spojené kartáčovny a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu.

Popis pracovní pozice

Požadujeme: ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12 hod směny, střídání krátkého a dlouhého týdne, v případě změny výrobního plánu v některých obdobích práce v 3 směnném provozu - 8 hod směny), manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, zkušenost z výrobního podniku výhodou

Pozice je vhodná pro muže i ženy.

Kontakt

Spojené kartáčovny a.s.

Ing. Olga Koutenská, Personalista, +420 565 302 267,723 107 292, koutenska@spokar.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Spojené kartáčovny a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Spojené kartáčovny a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.