Vrátný/á Přerov

Plat: 12 300 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Teličkova 457, Přerov, Olomoucký

Společnost DELTA 3 Přerov spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vrátní.

Popis pracovní pozice

Zaměstnavatel požaduje:
Slušný vzhled, slušné vystupování, spolehlivost, samostatnost i schopnost pracovat v kolektivu, zodpovědnost, umět a nebát se komunikovat . Zdravotní stav umožńující vykonávat pravidelné denní a noční 12 hodinové směny. Trestní rejstřík bez záznamu.

Pracovní náplň:
denní a noční 12ti hodinové směny (vždy 1 pracovník ve službě); poskytování informací návštěvníkům, výdej a evidence klíčů; evidence, usměrňování a kontrola vozidel; evidence, usměrňování a kontrola osob

Nabízíme:
nástup možný i dle dohody; možnost výkonu práce i na zkrácený úvazek

Zájemci se mohou hlásit:
- PRVOTNÍ KONTAKT - zaslání životopisu (CV) na e-mail: cbsdelta@volny.cz s uvedením telefon.čísla uchazeče pro sjednání termínu prohlídky pracoviště a pohovoru.

Pozn.: na uvedené pracoviště nechodit, kontaktní osoba má sídlo na jiné adrese

Kontakt

DELTA 3 Přerov spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Milan Kapoun, cbsdelta@volny.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DELTA 3 Přerov spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DELTA 3 Přerov spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.