Elektrikář Mimoň

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: V Lukách 95, Mimoň, Liberecký

Společnost COMPAG CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři.

Popis pracovní pozice

Firma COMPAG, která je součástí mezinárodního koncernu BRANTNER a má dlouholetou tradici v poskytování komunálních služeb v oblasti odpadového hospodářství ne českém trhu, hledá vhodného kandidáta na pozici ELEKTRIKÁŘ
Pracovní náplň:
Servis veřejného osvětlení Mimoň a okolní obce
Plnění zadaných zakázek
Elektrikářské práce
Požadujeme:
Výuční list elektrikář
Osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice dle § 14 vyhlášky ČÚBP a ČBÚ č. 50/1978 Sb. § 6 pro samostatnou činnost, § 8/1 řízení činnosti prováděné dodavatelským způsobem na el. zařízení do 1000V, tř. A
Nabízíme:
Práce v jednosměnném provozu
HPP
Zajímavé finanční ohodnocení
Stravenky

NEDOSTAVOVAT SE NA PROVOZOVNU!!!! Kontakt nejdříve e-mailem na adrese horackova@compag.cz

Kontakt

COMPAG CZ s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jana Horáčková, horackova@compag.cz