Vedoucí technické přípravy výroby Kralovice

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 505, Kralovice, Plzeňský

Společnost ZT METAL a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní stavební technici.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Kralovice

Způsob prvního kontaktu: e-mailem

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření nejlépe v oboru strojírenství
- praxi v oblasti TPV nebo s řízením kovovýroby, praxe ve vedoucí pozici
- základní znalost materiálů a jejich vlastností, pracovních postupů v oboru kovovýroby (svařování oceli, nerezu a hliníku, lisování, ohraňování a ohýbání na CNC strojích, montáž ocelových konstrukcí, apod.)
- znalost práce na PC - 3D konstrukční software, Microsoft Office
- manažerské dovednosti (plánování, vedení/řízení lidí a projektů, komunikace, apod.)
- mezioborové znalosti a myšlení
- aktivní znalost něměckého jazyka

Nabízíme:
- motivující ohodnocení odpovídající kvalifikačním předpokladům a znalostem
- podporu dalšího vzdělávání, možnost kariérního rozvoje a růstu
- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování
- zázemí stabilní české společnosti
- nástup možný ihned

Kontakt

ZT Metal a.s.

Ing. Jiří Hasman, předseda představenstva, +420 373 340 830, hasman@ztmetal.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ZT METAL a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ZT METAL a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.