Pracovníci ostrahy, strážní Jablonec nad Nisou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Opletalova 3197, Jablonec nad Nisou, Liberecký

Společnost Security servis s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní.

Popis pracovní pozice

Zaměstnanec ostrahy - vrátný - vstup a evidence návštěv, evidence vjezdu a výjezdu vozidel, kontrola objektu, práce s PC a CCTV.
Zákl. mzda + náborový příspěvek.
Pracoviště: PRECIOSA,a.s. Jablonec nad Nisou ul. Opletalova, Průmyslová, Podhorská
Místa jsou vhodná pouze pro OZP.
Hlásit se telefonicky, nebo emailem v době od 07.00-18.00 hod.

Kontakt

Security servis s.r.o.Kontaktní osoba:
Jana Dudková, +420 728 087 274, liberecko@bs-ibis.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Security servis s.r.o. (IČO 01535111), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.