Prodavači potravin v pultové prodejně (večerka "u babinky") Prostějov

Plat: 74 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vrahovická 443, Prostějov, Olomoucký

Společnost Květoslava Linetová hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží.

Popis pracovní pozice

Nástup ihned. Životopisy vč. průvodního dopisu zasílejte na e-mail: k.linet@email.cz. Požadavky: zkušenosti v profesi, zdravotní potravinářský průkaz, samostatnost, spolehlivost. Vyučení v oboru prodavač smíšeného zboží a potravin výhodou. Nekuřácké pracoviště. Mzda: 70,- Kč/hod. Vhodný zdravotní stav. Vhodné jako přivýdělek. PD: Po-Ne v rozmezí 7:00-19:00 hod. Doba určitá s možností dalšího prodloužení.

Kontakt

Květoslava Linetová

Kontaktní osoba:
Květoslava Linetová, k.linet@email.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Květoslava Linetová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Květoslava Linetová o smazání nebo o opravu osobních údajů.