Obsluha galvanické linky Třemošnice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Budovatelů 484, Třemošnice, Pardubický

Společnost Povrchové úpravy Třemošnice s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Třemošnice, Budovatelů č. p. 84
Pracovní náplň: galvanické práce - obsluha galvanické linky řízené PC. Vzhledem k fyzické náročnosti je práce vhodná spíše pro muže.
Požadavky: vyučen v jakémkoliv technickém oboru nebo základní vzdělání, loajalita, pečlivost, samostatnost, odpovědnost, dochvilnost.
Nabízíme: stravování, 5 týdnů dovolené, 13. a 14. plat, další odměny, sick days, 8-mi hodinové směny, práce v malém kolektivu. Po zaučení možnost dosáhnout platu kolem 25 tisíc.
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem.

Kontakt

Povrchové úpravy Třemošnice s.r.o.

Kontaktní osoba:
Šárka Tichá, +420 469 661 053, ticha@put.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Povrchové úpravy Třemošnice s.r.o. (IČO 46350519), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.